W Klubie Senior+ w Bralinie odbyło się, ciekawe wydarzenie literackie. Swoje tomiki poezji zaprezentowała lokalna poetka, uczestniczka i laureatka wielu konkursów ogólnopolskich – Aleksandra Jokiel. Spotkanie odbyło się w luźnej atmosferze i było okazją do zadawania poetce wielu pytań. Były rozmowy o poezji, o inspiracjach, o życiu, przeplatane wierszami Pani Aleksandry. Autorka osobiście czytała swoje wiersze zarówno te starsze z wcześniejszych tomików jak i zupełnie nowe. Na koniec nadszedł czas na gratulacje oraz wspólne zdjęcie.











