Z wizytą w bibliotece

1 marca br. uczniowie klasy I A Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Bralinie wraz z wychowawczynią Natalią Piotrowiak odwiedzili Bibliotekę Publiczną w Bralinie. Głównym celem wizyty było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Z wielkim zainteresowaniem przeglądały książki znajdujące się na bibliotecznych półkach, ale szczególnym zainteresowaniem obdarzyły dział dla najmłodszych. Mamy nadzieję, że od tej pory każdy pierwszak będzie często odwiedzał bibliotekę i rozbudzi w sobie potrzebę czytania oraz poznawania nowych bohaterów książkowych.